November 26, 2022

مبارزه واقعی مرتبط با ترافالگار، اولین لیوان FA Last، جک پورت چاک دهنده واقعی، ساختمان واقعی از سازه ایفل در لندن، حکومت 63 ساله فول ویکتوریا… اکنون می توانید درباره این اخبار و همچنین مناسبت ها مطالعه کنید. از دوره ویکتوریا، در بودجه هزینه، همراه با مقالات کلاسیک!

کاغذهای ویکتوریایی با قیمت پایین، هرچند بسیار مفید، – یا به عنوان کاغذهای قدیمی یا فقط کاغذهای کلاسیک از آنها یاد می شود – این شانس غیر معمول را برای هر کسی فراهم می کند تا کمی پیش زمینه بخرد، و دوباره دقیقاً از نحوه زندگی اجدادی جستجو کند. این نوع اسناد منحصر به فرد را در اینترنت با نزدیک به 4 پوند پیدا خواهید کرد. 99.

مطلقاً بدون تلویزیون، مطلقاً هیچ فناوری، مطلقاً هیچ سیستم گرمایش اصلی، مطلقاً هیچ وسیله نقلیه ای (تا چند سال گذشته مرتبط با سلطنت ویکتوریا). مطلقاً هیچ مسافرتی با خطوط هوایی امور مالی فوتبال لیورپول وجود ندارد – اگر به سمت بالا نروید در داخل یک مسیر بالا بروید! بچه دار شدن ممکن است خطرناک باشد و چندین خانم در حین زایمان فوت کرده اند. علاوه بر این، تعداد زیادی از نوزادان در طی سال‌ها به عنوان بیماری کودک از دنیا رفتند.

سال نوزدهم واقعی دوره ای بود که ممکن است با توجه به بیش از دویست تصادف به دار آویخته شوید. حتی بدتر از آن، تحویل واقعی قبل از جمعیت زیادی از مردم انجام شده بود که حداقل گفته می شود با تأخیر در بینایی انجام شده است، با این حال، احتمالاً به سمت آن هیجان تاریک و همچنین محیط کارناوال که معمولاً این مکان را احاطه کرده است، ادامه داده است. نوع مناسبت ها تا اینکه در سال 1868 این عبارت وحشتناک مرگ از طریق انتشار عمومی ممنوع شد.

مقالات نشان دهنده سبک زندگی در یک روش غیر معمول است. مقالات محتوای کاغذی دوره ویکتوریا دقیقاً نشان می دهد که چگونه در سال نوزدهم بریتانیای کبیر از طریق روند تجاری تغییر کرده است. بریتانیای کبیر در حال شکوفایی جایگاه شماره یک جهان را به دست آورد. بخش ها رونق گرفتند و امپراتوری بریتانیا بیش از 1 یک چهارم از جمعیت کره زمین انرژی به دست آورد.

روزنامه‌های مناسبت‌های ویکتوریایی شامل دوره‌ای از زمانی است که بریتانیای کبیر به عنوان یک فرهنگ توسعه نیافته به برخی از ابرقدرت‌های تجاری و ارتش در سرتاسر جهان می‌رفت. در مورد روند تجاری واقعی مطالعه کنید، زیرا در آن زمان مستند شده است، دقیقاً جایی که نیاز بی نظیری برای خانم ها و همچنین بچه ها وجود دارد.

برای کسانی که بچه دارند، تصویری از زندگی روزانه و همچنین بزرگتر شدن دقیقاً در جایی که اینها برای کارکرد 12 ساعته، هر روز و همچنین هر روز، در داخل یک کارخانه تولیدی طراحی شده اند یا حتی معادن واقعی را کاهش می دهند؟ دوره‌ای بود که جاده‌ها آسفالت و روشن نبودند و زهکشی نداشتند. افراد آب آشامیدنی کثیف را در جاده ها قرار می دهند تا استخرهای شنای مسطح ایجاد شود.

توالت ها معمولاً چاله هایی بودند که به ندرت پاکسازی می شدند و گاهی اوقات سرریز می شدند. ادرار به طور مکرر با کف به چاه‌های آب تراوش می‌کرد که افراد h2o می‌آمدند. و هنگامی که به اندازه کافی خوش شانس بودید که حمام داشته باشید، باید این را در بین تعدادی از خانه ها آشکار کنید تا در صبح زود آخر هفته در یک صف طولانی موقعیت خود را پیدا کنید.

با توجه به این نوع مشکلات ناپاک، جای تعجب نیست که شیوع بیماری وبا در چندین شهر وجود داشته باشد. در مناطق شهری مانند گاتویک، خانواده‌ها اغلب در زیرزمین‌هایی که مرطوب و همچنین تهویه بد و همچنین مملو از بسته‌بندی شده‌اند، زندگی می‌کنند. افراد کمتری صرفاً به این دلیل که نمی توانستند هزینه اتاق خواب را بپردازند، روی یونجه استراحت می کردند.

مقالات دوره ویکتوریا دقیقاً نشان می‌دهد که مردم در نوزدهمین سال چگونه مناسبت‌های روزانه را می‌دیدند و درک شگفت‌انگیزی از وجود را از قبل ارائه می‌دهند. در نبرد مرتبط با واترلو، به سمت نمایشگاه عالی مرتبط با سال 1851، به سمت کانال سوئز که از کانال سوئز شروع می‌شود، مقالات قدیمی به میزان زیادی نشان‌دهنده مناسبت‌های تاریخی نمادین واقعی قدیمی‌تر هستند. بنابراین ادامه دهید؛ به دام افتاده در داخل!

GoneDigging طیف گسترده ای از کاغذهای ویکتوریایی را در هر روزی که انتخاب کنید به بازار عرضه می کند. این نوع از مقالات قدیمی فرصتی غیر معمول برای مطالعه در مورد این اخبار و همچنین رسوایی های مربوط به نوزدهمین سال بریتانیای کبیر را فراهم می کند، زیرا در آن زمان مستند شده است. مقالات مناسبت های ویکتوریایی را از سال های 1830 تا 1901 انتخاب کنید، یا حتی برای سن بالای 1830 سند را بخواهید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *